Klubkiállítás 2015.07.04. Sóskút

Fényképek

Bíró: Piskay Vladimír (SK)

KÖLYÖK KAN

nagyon ígéretes I. Magasparti-Rutinos Ikon (Visnyei-Vadász Jád- Magasparti-Rutinos Intő) T: Mármarosi Anna t: Beschenbacher Kornél

Kölyök Klubgyőztes

nagyon ígéretes II. Odorarius Hugó (Deli Szilaj Deli- Magor Zafír) T+t: Barna Tamás


FIATAL KAN

kitűnő I. Gyurkóvári Huba (Aranyvadász Orkán- Magasparti-Rutinos Luca)T+t: Osadczuk Csaba

Fiatal Klubgyőztes

kitűnő II. Luxatori Neo (Gato von Terra Lebusana- Luxatori Ultra) T: Hámori Tibor t: Hámori Tibor & Kerstin Renner Hein

kitűnő III. Erdőgyöngye Vadász Alfréd (Piszkei Dicső – Otiska Lola) T: Bakos László t: Hári Csaba

kitűnő IV. Nádorpusztai Bajnok Bihar (Aranyvadász Orkán – Magyarkúti Édes) T+t: Gonda Győző

nagyon jó Odorarius Göncöl (Csipkéskúti Hékás – Deli Szilaj Dáma) T: Barna Tamás t: Illés Gábor


NÖVENDÉK KAN

kitűnő I. CAC Magasparti-Rutinos Fővezér (Aranyvadász Parázs – Magasparti Rutinos Jóhír) T+t: Mármarosi Anna

kitűnő II. Odorarius Deres (Mátai Nótás – Magor Zafír) T: Barna Tamás t: Sóstói Vadász Kft.

NYÍLT KAN

kitűnő I. CAC Magasparti Rutinos Adu (Aranyvadász Parázs – Szandai-Cserkész Zizi) T: Mármarosi Anna t: Jancsó Jeromos

Klubgyőztes

BOB

kitűnő II. Res CAC Gyurkóvári Dollár (Józsalaki Alfonz – Gyúrkóvári Álom) T: Osadczuk Csaba t: Bakos László

MUNKA KAN

kitűnő I. CAC Cinkei Bíbor “Ludas” (D’Hunter Z Vodneho Mlyna – Luppa-Vadász Pitypang) T: Zatureczky László t: Schipeck Norbert

kitűnő II. Res. CAC Magasparti Rutinos Amper (Aranyvadász Parázs – Szandai Cserkész Zizi) T: Mármarosi Anna t: Király Gergő

CHAMPION KAN

kitűnő I. CAC CH Luxatori Erős (Luxatori Éles – Luxatori Zeline) T: Hámori Tibor t: Karl Bauer

Veterán kan

kitűnő I. CAC Józsalaki Alfonz (Csokolándy Kalász – Aura vom Ammerholz) T: Dr Bagladi Péter t: Osadczuk Csaba

Veterán Klubgyőztes

 

BÉBI SZUKA

nagyon Ígéretes I. Magasparti Rutinos Jazz (Magasparti Rutinos Dumás – Magasparti Rutinos Suba) T+t: Mármarosi Anna

Bébi Klubgyőztes

Best Baby

nagyon ígéretes II. Erdőgyöngye Vadász Cleo (Piszkei Dicső – Magasparti Rutinos Mágia) T: Bakos László t: Hári Csaba

KÖLYÖK SZUKA

nagyon Ígéretes I. Luxatori Piszli (Aranyvadász Orkán – Nádasszegi Cili) T: Hámori Tibor t: Strohmayer Péter

Best Puppy

 

FIATAL SZUKA

kitűnő I. Nádorpusztai Boszorka (Aranyvadász Orkán – Magyarkúti Édes) T+t: Gonda Győző

Fiatal Klubgyőztes

Junior Best

BOS

kitűnő II. Gyurkóvári Hárs ( Aranyvadász Orkán – Magasparti Rutinos Luca) T+t: Osadczuk Csaba

nagyon jó Erdőgyöngye Vadász Bájos (Aranyvadász Parázs – Magasparti Rutinos Mágia) T: Bakos László t: Nagy Sára & Bozó Tamás

nagyon jó Magor Gyönyörű (Odorarius Álom – Magor Sziporka) T+t: Barna Edina

nagyon jó Parlagi-Vadász Bársony (Vadászfai Cakk – Caramba Z Tisnovskych reviru) T: Gergelyné Zeitler Ágnes t: Árkosi Nóra

NÖVENDÉK SZUKA

kitűnő I. CAC Luxatori Jóságos (Mátai Nótás – Luxatori Zeline) T+t: Hámori Tibor

kitűnő II. Res. CAC Magasparti Rutinos Cafka (Aranyvadász Parázs – Dömefalvi Gogo) T: Mármarosi Anna t: Mármarosi Anna & Szertics Zsolt

MUNKA SZUKA

kitűnő I. CAC Csokolándy Kalács (Drak z Tisnovskych reviru – Csokolándy Eper) T: Kertész Sándor t: Mármarosi Anna

nagyon jó Magor Egyetlen (Luppa-Vadász Piszke – Magor Sziporka) T+t: Barna Edina

CHAMPION SZUKA

kitűnő I. CAC Otiska Lola (Józsalaki Alfonz – Becsali-Beszélgetős Dorka) T: Simon Sebastjan t: Bakos László

Klubgyőztes

kitűnő II. Luxatori Okker (Luxatori Cigula – Luxatori Corka) T+t: Hámori Tibor

kitűnő III. Borostyán Arabella (Csővárberki Csúzli – Luxatori Jólelkű) T+t: Pongrácz Márta

kitűnő IV. Magor Csillag (Magor Sámán – Brok z Tisnovskych reviru) T: Barna Edina t: Sóstói Vadász KFT.

 

 

“Eleven emlékezet Díj”

Pitypang Gyöngéd Luca emlékére

Parlagi-Vadász Bársony T: Gergelyné Zeitler Ágnes t: Árkosi Nóra