2013-05-17 Gödöllő klubkiállítás

Bébi kan

Nagyon ígéretes Magasparti-Rutinos Tu-Barát (Luxatori Láng-Magasparti Rutinos Jóhír)
T+t: Mármarosi Anna

Best baby

Kölyök kan

Nagyon ígéretes Magasparti-Rutinos Sumák (Magasparti-Rutinos Áron-Szandai-Cerkész Zizi)
T: Mármarosi Anna t: Hári Csaba

Fiatal kan

Kitűnő I. Magasparti-Rutinos Mátyás (Luxatori Láng-Magasparti-Rutinos Jóhír)
T: Mármarosi Anna t: Horváth Carmen 

Fiatal-KGY

Kitűnő II. Vadászpajtás Getheus-Leuson (Vadászpajtás Aállo-Aither-Xavéria of Skyrocket)
T: H. Ruys & drs. S. E. Cordus t: Mrs.S.van Schaik & H.Ruys

 
Kitűnő III. Alfred of Nettlefield (Mohoskői Móci-Arwen Ariadnina nit)
T: Anna Koprivova t: Erdős József
 
Kitűnő IV. Lakvölgyi Adu (Csővárberki Újonc-Alföldi Vándor Áfonya)
T: Süle Márton t: Szombati Edit

Növendék kan

Kitűnő II. Aranyvadász Nimród (Arthur-Aranyvadász Duna)
T: Czekes Lorand t: Zuzana Sedláková Res.CAC
 
Kitűnő I. Aranyvadász Parázs (Mohoskői Móci-Becsali-Beszélgetős Donna)
T: Czekes Lorand t: Mármarosi Anna CAC

Munka kan

Kitűnő I. CAC Magasparti-Rutinos Csatár (Lébény-Hansági Cserkész-Gyimesi Barka)
T: Mármarosi Anna t: Godó Zoltán 

Klub-győztes HFGY 

Kitűnő II. Brutus Taremys Bohemica (Csővárberki Újonc-Beata Zlastrovce) 
T: Barbora Kalna t: Gelmini Gualtiero Res.CAC

Champion kan

Kitűnő I. Atos Artemis Moravia (Malomközi Kris-Dixie Lavare Moravia)
T: Lenka Travnickova t: Barbora Krcmarova CAC
 
Kitűnő II. Hubertus Kings Ransom (Hubertus Halmark Edition-Hubertus Pannóniai Fitos)
T: Agnes Pali t: Váczi Péter R.CAC
 
Kitűnő III. Józsalaki Alfonz (Csokolándy Kalász-Aura Vom Ammerholz)
T: Dr.Bagladi Péter t: Osadczuk Csaba

 
Kitűnő IV. Szikra Of Skyrocket (Visnyei-Vadász Pengő-Mayflower Of Skyrocket)
T: Varga Nikoletta t: Pásztor Anett

Magasparti Rutinos Csatár Klub-Győztes 2013 

Veterán kan

Kitűnő I. Vadászfai Avar (Visnyei-Vadász Sátán- Vadászfai Hínár)
T: Csné Varga Katalin t: Erdőfi Ágnes

CACVeterán KGY

Bébi szuka

Nagyon ígéretes Magasparti-Rutinos Tréfás (Luxatori Láng- Magasparti-Rutinos Jóhír)
T
+t: Mármarosi Anna 

Kölyök szuka
Nagyon ígéretes I. Magasparti-Rutinos Suba (Magasparti-Rutinos Áron- Szandai-Cserkész Zizi) 
T+t: Mármarosi Anna   

Nagyon ígéretes II. Magor Érték (Magor Sámán-Magor Őrzse)
T+t: Barna Edina

Fiatal szuka

Kitűnő I. Magasparti-Rutinos Mágia (Luxatori Láng- Magasparti-Rutinos Jóhír) 
T: Mármarosi Anna t: Bakos László

Fiatal KGY

Kitűnő II. Tiszatáji Vadász Akác (Csővárberki Újonc-Ugrabugra Ékszer)
T+t: Godó Zoltán

Kitűnő III. Magor Egyetlen (Luppa-Vadász Piszke- Magor Sziporka)
T+t: Barna Edina 

Kitűnő IV. Dömefalvi Gogo (Csokolándy Frédi-Dömefalvi Dita)
T: Szenftner József t: Mármarosi Anna

Növendék szuka

Kitűnő I. Alföldi-Vadálló Amulett (Vadászfai Avar- Vadászfai Szirom)
T+t: Czuczi-Molnár Anita 
CAC

Kitűnő II. Magasparti-Rutinos Ibiza (Magasparti-Rutinos Doki- Csokolándy Eper)
T+t: Mármarosi Anna Res.CAC

Nyílt szuka

Kitűnő I. Antaresi-Láng Izolda (Nord z Pufiho parku-Antaresi-Láng Hanga ) 
T: Kemény Noémi t: Razmany Péter CAC

Kitűnő II.  Gyúrkóvári Ábránd (Luxatori Láng- Magasparti-Rutinos Luca)
T+t: Osadczuk Csaba 
Res.CAC

Kitűnő III. Magasparti-Rutinos Zsálya (Csokolándy Kalász- Magasparti-Rutinos Blanka 
T+t:Mármarosi Anna 

Kitűnő IV. Magor Ciklon (Vadászfai Fricska-Magor Sziporka) 
T: Barna Edina t: Anton Krisztina

Munka szuka

Kitűnő I. Vadászfai Szirom (Vadászfai Remek-Vadászfai Vica)
T: Csné Varga Katalin t: Czuczi-Molnár Anita  CAC

Klub-Győztes

Kitűnő II. Magor Csillag (Magor Sámán-Brooke z Tisnovskych Revírú)
T: Barna Edina t: Vánné Fülöp Teodóra 
Res.CAC

Kitűnő III. Magasparti-Rutinos Jóhír (Siómenti-Mayerházi Pagát-Zagabég Grácia)
T+t: Mármarosi Anna

Kitűnő IV. Vadászfai Ékes (Niko z Pufiho parku-Vadászfai Kalács)
T: Csné Varga Katalin t: Vilezsál Edina

Vadászfai Szirom Klub-Győztes 2013

Champion szuka

Kitűnő I. Yoko Of Skyrocket (Hubertus Kings Ransom-Boogie Woogi Of Szedresi)
T: Varga Nikoletta t: Pali Ágnes, Kenyeres Lívia CAC

Kitűnő II.  Magyarkúti Édes ( Csővárberki Csúzli- Magyarkúti Bársony)
T: Monori Magdolna-t: Gonda Győző 
Res.CAC

Kitűnő III. Magyarkúti Huncut (Csővárberki Csúzli- Magyarkúti Bársony)
T: Monori Magdolna t: Noveczki Katalin

Kitűnő IV. Magor Sziporka (Luppa-Vadász Fickó- Magor Orkán)
T+t: Barna Edina

Betekints kennel tiszteletdíja a “Legszebb munka osztályos szuka” részére

Vadászfai Szirom

Arató Péter Napsugár-Réti Arasz emlékére alapított “Eleven Emlékezet” különdíját ebben az évben Újlaki Lajos és Judit adta át
Magor Ciklon szukának

Gratulálunk a győzteseknek és köszönjük a felajánlásokat!  

Kutyapár

Vadászpajtás kennel

KLUBKIÁLLÍTÁS TOVÁBBI EREDMÉNYEK

Fiatal kan
Nagyon jó Dömefalvi Gőgös (Csokolándy Frédi- Dömefalvi Dita)
T: Szenftner József t: Bór Kornél

Nagyon jó Magasparti-Rutinos Magnum (Luxatori Láng-Magasparti-Rutinos Jóhír)
T: Mármarosi Anna t: Kiss György

Nyílt kan
Nagyon jó Bánhosszi Aba ( Vadászfai Avar-Parásztai Parázs Frida)
T: Kovács Alajos t: Király Imre

Nagyon jó Quodian’s Rembrandt (Sharmarkasch Lance- Quodian’s Una)
T: Lies van Essen t: Michael Pallasen

Nagyon jó Vadászpajtás Aállo-Aither (Quatro of Skyrocket-Angyal)
T+t: H. Ruys & drs. S. E. Cordus

Nagyon jó Becsali-Beszélgetős Izmos (Józsalaki Alfonz-Becsali-Beszélgetős Mirza)
T: Tirászi János t: Bakos László

Champion kan
Kitűnő Luxatori Lucifer (Ch.Luxatori Cigula- Újkéri-Vadász Sugár)
T: Hámori Tibor t: Somhegyi Sándor

Fiatal szuka
Kitűnő Quodian’s Cayenne (Alcsi Gergő- Quodian’s Una)
T+t: Lies van Essen

Növendék szuka
Nagyon jó Vadászpajtás Kirra-Lycisce (Quatro of Skyrocket-Angyal)
T+t: H. Ruys & drs.S.E.Cordus

Nyílt szuka
Nagyon jó Becsali-Beszélgetős Guba (Józsalaki Alfonz-Becsali-Beszélgetős Csinos) 
T: Tirászi János t:Konyecsni Gergő

Kitűnő Mina Dei Vizsla (Győrújfalvi Samu- Csokolándy Ráncos) 
T: Martinello Gabrielle t: Brogiolo Enrico

Kitűnő Antaresi-Láng Hanga (Csővárberki Csúzli-Vadászfai Legenda)
T+t: Kemény Noémi

Hanga az elsőkutya