2012.07.22. Kaposvár CAC

Eredmények

Bébi osztály kan

Nagyon ígéretes I. Magasparti Rutinos Mátyás (Luxatori Láng – Magasparti Rutinos Jóhír) T: Mármarosi Anna t: Horváth Carmen

Nagyon ígéretes II. Alfred of Nettlefield (Mohoskői Móci – Arwen Ariadnina nit) T: Anna Koprivova t: Erdős József

Nagyon ígéretes III. Magasparti Rutinos Lurkó (Mohosparti Móci – Magasparti Rutinos Csinos) T: Mármarosi Anna t: Gaál Gyöngyi

Nagyon ígéretes IV. Magasparti-Rutinos Kamasz (Mohoskői Móci – Szandai-Cserkész Zizi) T: Mármarosi Anna t: Nagy Béla
Kölyök osztály kan

Nagyon ígéretes I. Aranyvadász Parázs (Mohoskői Móci – Becsali-Beszélgetős Donna) T: Czekes Loránd t: Mármarosi Anna

Nagyon ígéretes II. Csipkéskúti Hékás (Luppa-Vadász Piszke – Csipkéskúti Ópium) T+t: Balázs Hedvig

Fiatal osztály kan

HPJ Magyarkúti Jampi (Vadászfai Mérges – Magyarkúti Bársony) T: Monori Magdolna t: Péter Attila

Kitűnő II. Pitypang Csákó (Luppa-Vadász Ludas – Hookside Ekko) T+t: Füzesiné Szegvári Zsuzsa

 
Növendék osztály kan

CAC Magasparti Rutinos Aszú (Magasparti Rutinos Doki – Magasparti Rutinos Csinos) T+t: Mármarosi Anna

Kitűnő II. Res.CAC Luxatori Lucifer (Luxatori Cigula – Újkéri-Vadász Sugár) T: Hámori Tibor t: Somhegyi Sándor

Nyílt osztály kan

CAC Vadászfai Vásott (Vadászfai Zenit – Vadászfai Galóca) T+t: Csizmaziáné Varga Katalin

Kitűnő II: Res.CAC Becsali-Beszélgetős Éber (Vadászfai Góbé – Becsali-Beszélgetős Mirza) T+t: Tirászi János

Kitűnő III. Magasparti Rutinos Cinkos (Lébény-Hansági Cserkész – Gyimesi Barka) T: Mármarosi Anna t: Dinnyés Ferenc

Kitűnő IV. Pitypang Árgyélus (Csővárberki Csúzli – Pitypang Orka) T+t: Füzesiné Szegvári Zsuzsa

Munka osztály kan

CAC Magasparti Rutinos Csatár (Lébény-Hansági Cserkész – Gyimesi Barka) T: Mármarosi Anna t: Godó Zoltán

Kitűnő II. Res. CAC Luppa-Vadász Piszke (Visnyei-Vadász Sátán – Vadászfai Helyre) T: Schipeck Sándor t: Tauber István
Champion osztály kan
BIS HFGY CAC Vadászfai Góbé (Visnyei-Vadász Sátán – Vadászfai Galóca) T+t: Csizmaziáné Varga Katalin
Kitűnő II. Res. CAC Mohoskői Móci (Magasparti Rutinos Doki – Mátai Kecses) T: Maróti Béla t: Erdős József
Bébi osztály szuka

Nagyon ígéretes I. Siómenti Mayerházi Happy (Odorarius Adu – Siómenti Mayerházi Gitti) T: Mayer István t: Payer Frigyes

Nagyon ígéretes II. Hunor-Grátisz Csitri (Vadászfai Avar – Gyűszűvirág Ajándék) T+t: Takács Ildikó

Nagyon ígéretes III. Magasparti Rutinos Mágia (Luxatori Láng – Magasparti Rutinos Jóhír) T+t: Mármarosi Anna

Nagyon ígéretes IV. Kedves Alina (Zafír Of Skyrocket – Sweetheart Of Skyrocket) T+t: Riczu Zsanett
Kölyök osztály szuka
Nagyon ígéretes I. Vadászfai Kömény (Vadászfai Álmos – Vadászfai Gyöngéd) T+t: Csizmaziáné Varga Katalin
Fiatal osztály szuka

HPJ Magasparti Rutinos Intő (Magasparti Rutinos Doki – Csokolándy Eper) T+t: Mármarosi Anna

Kitűnő II. Magor Ciklon (Vadászfai Fricska – Magor Sziporka) T: Barna Edina t:Anton Krisztina

Kitűnő III. Csipkéskúti Ingyom-Bingyom (Csipkéskúti Kanász – Csipkéskúti Ópium) T+t: Balázs Hedvig

Kitűnő IV. Vizcaya’s Song Sung Blue (Jazzan Chase Away The Blues – Vizcaya’s Dancing Calla Lily) T: Reed&Maura Smith/
Nancy Edmunds t: LH Essen -V/D
Növendék osztály szuka
CAC Vadászfai Ékes (Niko z Pufiho Parku – Vadászfai Kalács) T: Csné Varga Katalin t: Vilezsál Edina
Nyílt osztály szuka

CAC Sági-Solymász Bella (Cumi Tiszótai – Tordaszigeti Sipi) T: Pákozdi Sándor t: Göschl Krisztián

Kitűnő II. Res. CAC Magasparti Rutinos Szeder (Magasparti Rutinos Doki – Magasparti Rutinos Csinos) T+t: Mármarosi Anna

Kitűnő III. Csatárkai Flóra (Csipkéskúti Táltos – Csatárkai Csipke) T: Bernáth Katalin t: Balázs Hedvig

Kitűnő IV. Noly IL Mondo di Lota (Egri Hunor at Luxatori – Koni) T: Dr. Krstina Mitak t: Hámori Tibor
Munka osztály szuka
CAC Borostyán Arabella (Csővárberki Csúzli – Luxatori Jólelkű) T+t: Pongrácz Márta
Champion osztály szuka

CAC Csipkéskúti Jegenye (Pitypang Öcskös – Csipkéskúti Ópium) T: Balázs Hedvig t: Czabán Bernadett

Res. CAC Sweetheart Of Skyrocket (Visnyei-Vadász Pengő – Mayflower Of Skyrocket) T: Varga Nikoletta t: Riczu Zsanett
Különdíjak

“Legszebb bébi” Magasparti-Rutinos Mátyás

“Legszebb kölyök” Aranyvadász Parázs

“Legszebb fiatal” Magyarkúti Jampi

“Legszebb kan” Vadászfai Góbé

“Legszebb szuka” Sági-Solymász Bella

“Legszebb fejű kutya” Magyarkúti Jampi
 

Képek

KANOK

Bébi kan

Kölyök kan

Fiatal kan

Növendék kan

Nyílt kan

Munka kan

Champion kan

SZUKÁK

Bébi szuka

Kölyök szuka

Fiatal szuka

Növendék szuka

Nyílt szuka

Champion szuka

TOVÁBBI DÍJAZOTTAK

Legszebb bébi

Legszebb kölyök

Legszebb fiatal

Legszebb kan

Legszebb szuka

Legszebb fej

HFGY