2020. október 10-én került megrendezésre az első Veterán korú kutyák vízi-mezei CACT versenye az alapi VT területén.
20 kutya nevezett és jött el a versenyre, ami igazolja a mondást, miszerint öreg kutya, nem vén kutya!
Szívet melengető volt a sok porcukros arcú boldog öreghölgy és öregúr.
Kedves Versenyzők, Bírók, Segítők és Mindenki, aki eljött nagyon szépen köszönjük, hogy megtiszteltétek a rendezvényt és kívánjuk, hogy ezekkel a csodálatos négylábúakkal még egy jó pár közös vadászszezont átéljetek!

Köszönöm a rengeteg szuper jó fotót Varsányi Zsuzsának és Kékesi Katának!

Zeitler Ági és az MVKE vezetősége.

 

EREDMÉNYEK

1. Csővárberki Duhaj dszmv, kan-Noveczki Katalin I/A. CACT 265 p.

  • Legeredményesebb d.sz.magyar vizsla
  • Legidősebb I.díjas kan
  • Legjobb női vezető – Tiszatáji kennel különdíja

2. Alfred Of Nettlefield rszmv, kan-Gaál Gyöngyi I/B. CACT 265 p.

  • Legeredményesebb r.sz.magyar vizsla

3. Rayen Z Meckovské skály dszmv, szuka-Bodnár Ferenc I/C. R.CACT 265 p.

  • Legidősebb I.díjas szuka

TOVÁBBI EREDMÉNYEK

4. Otiska Lola rszmv, szuka-Noveczki Katalin I/D. R.CACT 265 p.

  • Legeredményesebb elsőversenyes kutya”

5. Magasparti Rutinos Csatár rszmv, kan-Godó Zoltán I/E. 262 p.

  • Legjobb elhozások

6. Bajorhegyi Hamvas Dorka wei., szuka-Vörös László I/F. CACT 262 p.

  • Legjobb mezei keresés
  • Legjobb német vizslafajta

7. Győrújfalvi Borsika rszmv, szuka-Szollár Sándor I/G. 257,5 p.

8. Eszter-házi Drótos Baja dszmv, kan-Takács Eszter I/H. 253 p.

  • Legjobb vízimunka

9. Bajorhegyi Hamvas Dáma wei, szuka-Bajorhegyi Tünde I/I. R.CACT 252 p.

10. Magasparti Rutinos Iván rszmv, kan-Mármarosi Anna I/J. 247 p.

11. Cinke Bíbor rszmv, kan-Schipeck Sándor II/A. 241 p.

  • Legjobb II.díjas kutya

És akik még megtisztelték a versenyünket és egy nagyot vadásztak:

Csővárberki Körte – Lesti Ferenc
Mohoskői Móci – Gaál Gyöngyi (Legidősebb kan-Parlagi kennel különdíja)
Vadászfai Ékes – Vilezsál Edina (szuka vígaszdíj)
Győrújfalvi Apród – Mikola Anikó (kan vígaszdíj)
Magasparti Rutinos Zsálya – Mármarosi Anna
Luxatori Lucifer – Somhegyi Sándor (Legszebb vadmegállás-Magor kennel különdíja)
Magasparti Rutinos Okos – Hegedűs Dániel
Jutah II.”Of Family Urban” – Godó Péter
Magyarkúti Huncut – Vincze Szandra