KIÁLLÍTÁS 1962 

Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 
Budapest, XIII. Raul Wallenberg u. 2. 

Vadászkutya Szakosztály
Section des chiens de chasses 
Fachsektion für Jagdhunde 

Rövidszőrű Magyar Vizsla
Chien d’arret hongrois a poil court
Ungarischer kurtzhaariger Vorstehhund

KANOK 
Kölyök osztály 
102. VIRÁNYOSI PIKI OMKT Mv 1391. 1962. júl. 6. 
– Bk. Ch. Csikcsicsói Apród OMKT Mv.788 – Csolnoky Lux OMKT Mv.993 – 

T+t: Paulovits Géza Károly, Budapest, XII. Virányos út 8. 

103. TÁBORHEGYALJAI MATYI OMKT Mv.1450. 1962. aug. 27. 
– Gy. Dárdai Matyi OMKT Mv.816 – Baby OMKT Mv.838 – 

T: Dr. Schwanner Károly t: Kovács György, Budapest, VIII. Népszínház u. 21. 

104. MAJOSHÁZI BAGÓ OMKT Mv.1488 1962. okt. 13. 
– Szolnoki Picki Muki OMKT Mv.726 – Kati OMKT Mv.1202/B. – 
T: Baros János t: Gábor Júlia, Budapest, XIII. Katona József u. 27. 
 
Nyílt osztályok 
 
Fiatal osztály 
105. DEREKEGYHÁZI ÖCSI OMKT Mv.1394 1962. ápr. 4. 
– Öcsi OMKT Mv.1209/B. – Miss OMKT Mv.1055 – 

T: Pass Imre t: Vígh Gusztáv, Budapest, XIII. Sziget u. 17. 

106. DIÓSÁRKI DANI OMKT Mv.1435 1962. máj. 10. 
– Dárdai Apród OMKT Mv. 968 – Kenyérmezei Csitri OMKT Mv.1023 – 
T: Daday József t: Ifj. Kismarty-Lechner Egon, Budapest, XI. Karinthy Frigyes út 15. 
 
Érett osztály 
107. SZECSŐI TOMI OMKT Mv.1346 1961. nov. 15. 
– Cinkos OMKT Mv.724 – Ögy. Hargitai Ancsa OMKT Mv.670 –

T: Kovács Árpád t: Murányi Simon, Oroszlány, Bánki Donát u. 41. 

108. ALPÁRI HARRY OMKT Mv.1486 1961. okt. 18. 
– Anti Kis Harry OMKT Mv.1082 – Kisvirág Jolly OMKT Mv.872 – 

T: Gerard Swan t: Szűcs Gyöngyvér, Budapest, XI. Bercsényi u. 15. 

109. BÁTOR OMKT Mv.12696/B. 1961. aug. 26. 
– Pixi – Kolozsvári Zsuzsi OMKT Mv.907 – 

T+t: Laczkovich Ernő, Budapest, XIV. Kacsóh Pongrácz u. 5. 

110. ÁROKPARTI MORCOS REX OMKT Mv.999 1959. okt. 28. 
– BK. Ch. Hgy. Csikcsicsói Apród OMKT Mv.788 – Kati OMKT Mv.911 – 

T: Szabó Mártonné t: Várhegyi Ignác, Budapest II., Dunapataj u. 11. 

111. Gy. FICKÓ LUMP GYŐZTES OMKT Mv.1097 1960. nov. 8. 
– Betyár II. OMKT Mv.674 – Lady OMKT Mv.1026 – 

T: Barthelmi Márton t: Tóth Lajos, Budapest, XVI. Gyémánt u. 33. 

112. ALAN Z CESKE NIZINY CLP 12. 1960. máj. 5. 
– Argo Lesan Selle SPKP-Pos 2017/59. – Csilla Selle SPKP-Pos 2316/59 – 
T: Josef Krejcik t: Zdanek Kozel, Mochov 228. 
 
Idős osztály 
113. DÁNSZENTMIKLÓSI ZOLI OMKT Mv.810 1957. jún. 21. 
– Treff Tomi OMKT Mv.2813/D. – Zsuzsi OMKT Mv.364 – 

T: Paulovits János t: Nagy Lajos 

114. CSOLNOKI LURKÓ CLP-10/62. 1958. jún. 29. 
– Báró Cáró OMKT Mv.734 – Lady OMKT Mv.737 – 
T: Heltai András t: Csakoslovesnky myslivecky svaz, Praha 1, Husova 7. 
 

SZUKÁK 

Kölyök osztály 
115. TARDOSI PLETYKA OMKT Mv.1449 1962. júl. 1. 
– Hegyesdi Erdész Fickó OMKT Mv.1029 – Tardosi Lili OMKT Mv.1028 – 

T: Dudás Lajos t: Jelenka György, Miskolc-Tapolca, Zója u. 28./a. 

116. VIRÁNYOSI ZSÓ OMKT Mv.1392 1962. júl. 6. 
– Bk. Ch. Hgy. Csikcsicsói Apród OMKT Mv.788 – Csolnoki Lux OMKT Mv.993 – 
T+t: Paulovits Géza Károly, Budapest, XIII. Virányos u. 8. 
 
Nyílt osztályok 
 
Fiatal osztály 
117. KEREKEGYHÁZI ÉDES OMKT Mv.1341 1962. máj. 5. 
– Szolnoki Picki Muki OMKT Mv.726 – Kacér OMKT Mv.753 – 

T: Dr. Király Endre t: Kelemen Francisc, Arad, Dacilor 15. 

118. TARDOSI BABA OMKT Mv.1505 1962. márc. 7. 
– Hegyesdi Erdész Fickó OMKT Mv.1029 – Hargitai Dalma OMKT Mv.1091 – 

T: Dudás Lajos t: ifj. Monostori László, Vecsés, Margit u. 20. 

119. Győztes ÁROKPARTI DÁMA OMKT Mv.1386 1962. febr. 26. 
– Édenkerti Csibész OMKT Mv.879 – Kati OMKT Mv.911 – 
T: Kába Jenő t: Erős Gyula, Szekszárd, Rákóczi u. 38. 
 
Érett osztály 
120. ÁLLATKERTI PANNI OMKT Mv.1318 1961. nov. 6. 
– Annavölgyi Szittya OMKT Mv.1092 – Hőgyészi Szilvia Zsóka OMKT Mv.1041 – 
T: Állat-és Növénykert t: Kaposi András, Sárszentmiklós, Vörösmarty u. 1. 
121. HŐGYÉSZ SZIMAT OMKT Mv.988 1959. aug. 18. 
– Csavargó OMKT Mv.686 – Dorka OMKT Mv.823 – 

T: Szekszárdi Állami Gazdaság, Kajmádi Kerület – alommal 

122. SIBRIKTELEPI PANNI OMKT Mv.1165 1961. jún. 13. 
– Édenkerti Csibész OMKT Mv.879 – Sibriktelepi Maca OMKT Mv.1068 – 

T+t: Farkas József, Budapest, Sibrik telep 18/175. 

123. Gy. BÖZSKE OMKT Mv.1083 1960. okt. 6. 
– Harry OMKT Mv.628 – Szolnoki Kitty OMKT Mv.500 – 

T: Cinege Erzsébet t: Jeney Istvánné, Budapest, V. Szép u. 5. 

124. DORKA OMKT Mv.1095 1960. máj. 

– t: Wossala Györgyné, Budapest, II. Battai út 9/B. – alommal 

125. LIDI OMKT Mv.1194 1960. szept. 5. 
– Zsivány OMKT Mv.943 – Hőgyészi Szimat OMKT Mv.988 – 

T+t: Berek Sándor, Tengelic-Felső 

126. KÁNYÁDI ANIKÓ OMKT MV.1274 1961. máj. 27. 
– Dani OMKT 914 – Tardosi Cili Ara OMKT Mv.978 – 
T: Miklós Sándor t: Dr. Schulz Gyula, Tab, Kossuth Lajos u. 93. 
 
Idős osztály 
127. FANI 19. 1957. ápr. 26. – Csobi OMKT Mv.148 
– Csillag OMKT Mv.94 – 

T: Kelemen Francisc t: Ardelean Alexa, Arad, Dorobantilor 49. 

128. ZSUZSI OMKT Mv.888 1958. máj. 14. 
– Pali Lord OMKT Mv. 469 – Plutó OMKT Mv.741 – 
T: Sándori Zoltán t: Láng Lajos, Dunaújváros, Vasmű u. 13.