Magyar Vizsla Klub Egyesület

A rövidszőrű magyar vizsla fajtagondozó szervezete


Klubkiállítás 2015.07.04. Sóskút

Fényképek >>>>>>

Bíró: Piskay Vladimír (SK)

KÖLYÖK KAN
 

nagyon ígéretes I. Magasparti-Rutinos Ikon (Visnyei-Vadász Jád- Magasparti-Rutinos Intő) T: Mármarosi Anna t: Beschenbacher Kornél
Kölyök Klubgyőztes

nagyon ígéretes II. Odorarius Hugó (Deli Szilaj Deli- Magor Zafír) T+t: Barna Tamás


FIATAL KAN

kitűnő I. Gyurkóvári Huba (Aranyvadász Orkán- Magasparti-Rutinos Luca)T+t: Osadczuk Csaba
Fiatal Klubgyőztes 

kitűnő II. Luxatori Neo (Gato von Terra Lebusana- Luxatori Ultra) T: Hámori Tibor t: Hámori Tibor & Kerstin Renner Hein

kitűnő III. Erdőgyöngye Vadász Alfréd (Piszkei Dicső - Otiska Lola) T: Bakos László t: Hári Csaba

kitűnő IV. Nádorpusztai Bajnok Bihar (Aranyvadász Orkán - Magyarkúti Édes) T+t: Gonda Győző


nagyon jó Odorarius Göncöl (Csipkéskúti Hékás - Deli Szilaj Dáma) T: Barna Tamás t: Illés Gábor


NÖVENDÉK KAN

kitűnő I. CAC Magasparti-Rutinos Fővezér (Aranyvadász Parázs - Magasparti Rutinos Jóhír) T+t: Mármarosi Anna

kitűnő II. Odorarius Deres (Mátai Nótás - Magor Zafír) T: Barna Tamás t: Sóstói Vadász Kft.


NYÍLT KAN

kitűnő I. CAC Magasparti Rutinos Adu (Aranyvadász Parázs - Szandai-Cserkész Zizi) T: Mármarosi Anna t: Jancsó Jeromos
Klubgyőztes
BOB

kitűnő II. Res CAC Gyurkóvári Dollár (Józsalaki Alfonz - Gyúrkóvári Álom) T: Osadczuk Csaba t: Bakos László


MUNKA KAN

kitűnő I. CAC Cinkei Bíbor "Ludas" (D'Hunter Z Vodneho Mlyna – Luppa-Vadász Pitypang) T: Zatureczky László t: Schipeck Norbert

kitűnő II. Res. CAC Magasparti Rutinos Amper (Aranyvadász Parázs - Szandai Cserkész Zizi) T: Mármarosi Anna t: Király Gergő


CHAMPION KAN

kitűnő I. CAC CH Luxatori Erős (Luxatori Éles - Luxatori Zeline) T: Hámori Tibor t: Karl Bauer


Veterán kan

kitűnő I. CAC Józsalaki Alfonz (Csokolándy Kalász - Aura vom Ammerholz) T: Dr Bagladi Péter t: Osadczuk Csaba
Veterán Klubgyőztes


BÉBI SZUKA

nagyon Ígéretes I. Magasparti Rutinos Jazz (Magasparti Rutinos Dumás - Magasparti Rutinos Suba) T+t: Mármarosi Anna
Bébi Klubgyőztes
Best Baby

nagyon ígéretes II. Erdőgyöngye Vadász Cleo (Piszkei Dicső – Magasparti Rutinos Mágia) T: Bakos László t: Hári Csaba


KÖLYÖK SZUKA

nagyon Ígéretes I. Luxatori Piszli (Aranyvadász Orkán - Nádasszegi Cili) T: Hámori Tibor t: Strohmayer Péter
Best Puppy


FIATAL SZUKA

kitűnő I. Nádorpusztai Boszorka (Aranyvadász Orkán - Magyarkúti Édes) T+t: Gonda Győző
Fiatal Klubgyőztes
Junior Best
BOS

kitűnő II. Gyurkóvári Hárs ( Aranyvadász Orkán - Magasparti Rutinos Luca) T+t: Osadczuk Csaba

nagyon jó Erdőgyöngye Vadász Bájos (Aranyvadász Parázs - Magasparti Rutinos Mágia) T: Bakos László t: Nagy Sára & Bozó Tamás

nagyon jó Magor Gyönyörű (Odorarius Álom - Magor Sziporka) T+t: Barna Edina

nagyon jó Parlagi-Vadász Bársony (Vadászfai Cakk - Caramba Z Tisnovskych reviru) T: Gergelyné Zeitler Ágnes t: Árkosi Nóra


NÖVENDÉK SZUKA

kitűnő I. CAC Luxatori Jóságos (Mátai Nótás - Luxatori Zeline) T+t: Hámori Tibor

kitűnő II. Res. CAC Magasparti Rutinos Cafka (Aranyvadász Parázs - Dömefalvi Gogo) T: Mármarosi Anna t: Mármarosi Anna & Szertics Zsolt


MUNKA SZUKA

kitűnő I. CAC Csokolándy Kalács (Drak z Tisnovskych reviru - Csokolándy Eper) T: Kertész Sándor t: Mármarosi Anna

nagyon jó Magor Egyetlen (Luppa-Vadász Piszke - Magor Sziporka) T+t: Barna Edina


CHAMPION SZUKA

kitűnő I. CAC Otiska Lola (Józsalaki Alfonz - Becsali-Beszélgetős Dorka) T: Simon Sebastjan t: Bakos László
Klubgyőztes

kitűnő II. Luxatori Okker (Luxatori Cigula - Luxatori Corka) T+t: Hámori Tibor

kitűnő III. Borostyán Arabella (Csővárberki Csúzli - Luxatori Jólelkű) T+t: Pongrácz Márta

kitűnő IV. Magor Csillag (Magor Sámán - Brok z Tisnovskych reviru) T: Barna Edina t: Sóstói Vadász KFT.


"Eleven emlékezet Díj"

Pitypang Gyöngéd Luca emlékére

Parlagi-Vadász Bársony T: Gergelyné Zeitler Ágnes t: Árkosi Nóra


 

SLIDESHOW

Utolsó frissítés: 2016-01-08 15:57:00

Copyright © 2015 Magyar Vizsla Klub Egyesület | A rövidszőrű magyar vizsla fajtagondozó szervezete